Griffin kondigt iPad-hoesjes van leer, neopreen en siliconenrubber aan
Griffin laat er geen gras over groeien: ze hebben meteen al de eerste iPad-accessoires aangekondigd. Niet dat ze al concrete producten hebben, want gezien de afbeeldingen gaat het om renderings van producten die nog gemaakt moeten worden. Eén ervan is de Elan Passport, een hoesje van leer met ruimte voor visitekaartjes. Deze hoes gaat 50 dollar kosten, maar is helaas niet als houder te gebruiken, zoals die van Apple.
De Elan Sleeve is een hoesje waar je de iPad in kunt schuiven (een slip-in model), eveneens gemaakt van leer. De FlexGrip is een siliconencase voor de iPad, die je voor $30 in meerdere kleuren kunt aanschaffen. Tenslotte is er ook nog een verzorgingsset voor het scherm: de Screen Care Kit. Het bestaat uit een doekje, schoonmaakvloeistof en een screenprotector, samen voor $25. Daarnaast is er nog de Jumper, een neopreen-hoes voor de iPad voor mensen die van een wat sportievere stijl houden.
![]()
9 reacties op “Griffin kondigt iPad-hoesjes van leer, neopreen en siliconenrubber aan”
↓ Meteen naar reactieformulier
- Bob zei in The Big Picture nu ook op de iPad:
De app: ‘Foto News’ is gratis en heeft dezelfde foto’s
- sty zei in The Settlers HD naar de iPad:
spel icoon = eminem met helm op?
- Jos zei in Plex op de iPad: afstandsbediening en mobiel mediacenter in één:
Heeft iemand al plex en eytv aan de praat met de nieuwe versie van...
- hoberion zei in The Settlers HD naar de iPad:
thx voor de info, zou prettig zijn als er een review kwam
- Tsjaap zei in The Settlers HD naar de iPad:
Ik speel de iPhone versie in 2x modus. Werkt prima. Zijn er (naast HD) nog verschillen?
- 20:45
- 19:55
- 15:59
- 14:47
- 13:40
haha die zijn er snel bij, nice
- Rapporteerhhaha gaan ze er dan ook zon f*cking grote screenprotector bij leveren?:P
- RapporteerGoede photoshoppers in dienst, snel een ontwerp maken in een nachtje en dan later kijken hoe ze het gaan realiseren, heel slim van ze!
- RapporteerVan die daadkrachtigheid kan Tom Tom nog wat leren
- Rapporteer@Bram Willems: Als jij denkt dat zo’n groot bedrijf tewerk gaat….
- RapporteerZe weten de afmetingen… dus ze weten hoeveel silicone/leer je nodig voor de hoes…. Hiermee kan je al berekening maken hoeveel de kosten zijn om het te produceren. Dit is niet later kijken hoe ze het produceren… zou iets meer gaan verdiepen in het bedrijfsleven als ik jouw was…….
TomTom stond bij de vorige keynote ook met een redelijk kant-en-klaar product op het podium (zowel software als hardware). Dat betekent nog niet dat het meteen klaar is voor het grote publiek. Griffin laat hier alleen maar wat renderings zien, dus je opmerking snijdt weinig hout.
- Rapporteerach je kon erop wachten
- RapporteerInderdaad, op de iPhone is het al heel lastig om m er goed op te krijg. Ik wil niet weten hoe moeilijk dat wordt op een iPad.
- RapporteerHoe doen ze het toch? Maar toch zijn het niet de mooiste.. griffin zit er wat mij betreft altijd net iets naast met het ontwerp.. maarja als je de eerste en mogelijk de enige bent..
- Rapporteer